BEAUTY

znajdziesz tutaj informacje o nowościach kosmetycznych, trikach makijażowych oraz recenzje używanych przeze mnie produktów

PIELĘGNACJA

Jeżeli jesteś posiadaczką cery mieszanej lub tłustej, która wykazuje skłonność do powstawania niedoskonałości, z pewnością znajdziesz tutaj wiele pomocnych produktów. W dziale pielęgnacja publikuję nie tylko recenzje kosmetyków, ale i cenne wskazówki jak dbać o skórę twarzy, ciało i włosy.

MAKIJAŻ

Recenzje i testy kosmetyków do makijażu, a także praktyczne wskazówki jak tworzyć dzienne i bardziej kreatywne makijaże zwłaszcza przy opadającej powiecie – to wszystko znajdziesz w dziale makijaż.

PAZNOKCIE

Jeżeli interesuje Cię temat paznokci i szukasz inspiracji, a także produktów godnych polecenia, ten dział jest dla Ciebie! Znajdziesz w nim recenzje marek lakierów hybrydowych, stylizacje paznokci oraz cenne wskazówki na temat ich pielęgnacji.

WŁOSY

Wypadanie włosów w wyniku stresu lub po ciąży? Włosy proste, przetłuszczające się? Moje sprawdzone sposoby na włosy znajdziesz tutaj.

FASHION

Moda to coś, co uwielbiam! Nic tak nie poprawia mi humoru jak nowa stylizacja. Wieczorami lubię przygotowywać dla Was inspiracje na Instagramie, ale tutaj też znajdziecie co nieco dla siebie – kliknij i sprawdź, co przygotowałam.


Koniecznie odwiedź także mój kanał na YouTube Optymalistka, na którym znajdziesz ponad 100 filmów na temat pielęgnacji i makijażu!