FASHION

CZAPKA ZE SŁUCHAWKAMI I RĘKAWICZKI IGLOVE OD IZIGSM.PL

Ambasador marki to swego rodzaju wyzwanie i ogromne wyróżnienie, dlatego bardzo się cieszę, że IZIGSM.PL do swojego projektu postanowiło zaprosić właśnie mnie. Przez najbliższe sześć miesięcy będę dla Was testować gadżety do telefonów i innych urządzeń elektronicznych.


IŚĆ Z DUCHEM CZASU I UŁATWIAĆ SOBIE ŻYCIE


Mam nadzieję, że zarażę Was trochę małą pasją do elektroniki oraz zwyczajnego ułatwiania sobie życia. Na pierwszy ogień IZIGSM przygotowało dla nas zestaw idealny na zimę – rękawiczki i czapkę z wbudowanymi słuchawkami.

Od razu chciałabym zaznaczyć, że jako Ambasadorki mamy możliwość wyboru produktów w konkretnej kategorii, dlatego ja spośród wielu modeli rękawiczek zdecydowałam się na granatowe iGLOVE.

RĘKAWICZKI IGLOVE IZIGSM

Czym wyróżniają się te konkretne rękawiczki na tle innych, również przystosowanych do pracy z telefonem na zimnie? iGLOVE przekonało mnie do siebie specjalnym materiałem z kryształkami srebra, które klasycznie zostały umieszczone na końcach wszystkich palców. Do tego rękawiczki w swoim fasonie są bardzo uniwersalne i elastyczne – sprawdzają się tak naprawdę u każdego, niezależnie od płci czy rozmiaru dłoni. Wybierać można było spośród aż pięciu kolorów, ja zdecydowałam się na kolor granatowy, aby był jak najbardziej uniwersalny, a jednocześnie nienudny. Rękawiczki zabieram z sobą naprawdę zawsze, co możecie na bieżąco obserwować na moich vlogach, ponieważ z natury ręce marzną mi szybko a korzystać z telefonu potrzebuję niemal bez przerwy. Jako młoda mama muszę mieć telefon zawsze w zasięgu ręki, zwłaszcza kiedy biegnę po zakupy a Filipek zostaje sam z Tatą w domu.

DLACZEGO?

Nie ukrywam, że na spacerach z maluszkiem ten gadżet pozwala mi szybko sprawdzić ważne informacje, a dla osób, które poruszają się komunikacją miejską na pewno będzie to hit! Mniej więcej dwa lata temu miałam jedne rękawiczki dotykowe i niestety bardzo ciężko pracowało się z telefonem nawet testując je w domu, dlatego choć pełna nadziei, podchodziłam do iGLOVE z lekką dozą dystansu. Okazało się, że jakość jest nieporównywalnie lepsza, chociaż zauważyłam, że na telefonie Patryka (hartowane szkło) przy dłuższym używaniu widać minimalną różnicę. Moim zdaniem nie wpływa to na komfort użytkowania jeżeli posługujecie się tylko jednym telefonem, ale warto o tym wspomnieć. Z rękawiczek czasem korzysta też Patryk i jest równie zadowolony jak ja.

LOOK OF THE DAY SIMPLE WALK

iGLOVE izigsm

iGLOVE izigsm recenzja

Pamiętajcie, że nie są to rękawiczki na ogromne mrozy, ale będą doskonałym dodatkiem do torebki jako para zamienna nawet podczas dużych mrozów. Obecna zima aż tak nam nie dokucza, więc rękawiczki sprawdzą się doskonale na co dzień.

CZAPKA ZE SŁUCHAWKAMI

Jeśli rękawiczki niekoniecznie Was interesują, z pewnością przystaniecie nieco dłużej przy dość nietypowej czapce z pomponem, która ma w sobie wbudowane słuchawki!

LOOK OF THE DAY SIMPLE WALK

Słuchawki Czapka z zestawem HF pompon szary

Czapka ma wbudowane głośniki przylegające do uszu oraz mikrofon, dzięki któremu możemy odebrać połączenie przychodzące. Co ważne, czapka nie jest “jednorazowa”, słuchawki można całkowicie wymontować dzięki specjalnej kieszeni. Kabel od słuchawek ma aż 120 cm, a co za tym idzie swoboda naszych ruchów będzie niemal nieograniczona. Tak długi kabel umożliwi również schowanie telefonu nieco głębiej – do kieszeni lub torebki.

Jakość czapki zaskoczyła mnie bardzo na plus. Jest wykonana bardzo solidnie, nie widać nigdzie nitek czy nieprawidłowego splotu, a co najważniejsze – czapka jest od środka dodatkowo ocieplana! No i ten milusi pompon – dodaje uroku każdej dziewczynie, która założy czapkę. Dla bardziej dociekliwych dodam, że czapka trzyma mocno swój fason (ja własnie takie modele lubię najbardziej) i nie zjeżdża z głowy podczas ruchów.


UWAGA

Jeśli macie ochotę na zakupy, pamiętajcie aby przy finalizacji zamówienia wykorzystać kod wielokrotnego użytku 451245 , który obniży wartość Waszego zamówienia aż o -15%.