ORGANIZACJA, HACKI

ETUI WARTE KADEJ ZŁOTÓWKI: SPIGEN LIQUID CRYSTAL LG Q6 GLITTER QUARTZ

Gadżety, gadżeciki… Dla jednych bardziej, dla innych mniej przydatne przedmioty, które w jakiś sposób mają albo poprawiać nam humor, albo też być naprawdę użyteczne. Do etui dla smartfonów od zawsze podchodziłam z dużym dystansem. Nigdy nie znalazłam takiego, który zostałby ze mną na dłużej i przetrwał chociaż miesiąc w mojej torebce. Dziś, po równych dwóch miesiącach codziennego użytkowania jestem gotowa stwierdzić, że w przypadku tego gadżetu za ceną idzie niesamowita jakość.

ETUI WARTE KADEJ ZŁOTÓWKI SPIGEN LIQUID CRYSTAL LG Q6 GLITTER QUARTZ

ETUI WARTE KADEJ ZŁOTÓWKI: SPIGEN LIQUID CRYSTAL LG Q6 GLITTER QUARTZ

Co  więcej, wczoraj kiedy opublikowałam zdjęcie na Instagramie z moim ulubionym case’em, napisałyście, że również go macie i sprawdza Wam się rewelacyjnie! Tym bardziej postanowiłam, że choć może to nie najgorętszy temat na obecny tydzień, perspektywa Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia, a także karnawał to idealna okazja do tego, aby zrobić sobie prezent dla siebie, lub kogoś naprawdę Wam bliskiego.

SPIGEN LIQUID CRYSTAL LG Q6 GLITTER QUARTZ RECENZJA 1

TEN WYGLĄD, TEN GLAM!

Nie ukrywam, że do przetestowania tego konkretnego etui przyciągnął mnie wygląd. Taka prawda, obudziła się we mnie natura sroczki. Piękne galaxy, niczym Noc Kairu, to coś idealnego dla mnie. Jednocześnie mamy tutaj spory glow ale wciąż styl glam. Nie ma kiczu, nie ma przerysowania… No i moim zdaniem takie etui sprawdza się nawet w celach biznesowych. Po prostu nie mamy tutaj przesady. Z tego co pisałyście, etui dostępne jest w różnych kolorach, a więc “hulaj duszo, piekła nie ma!”, można postawić na kolor, który w sercu gra Wam najwyraźniej.

Warto zaznaczyć, że choć zamysłem producenta są kryształki, samo etui ma przeźroczystą bazę, a więc będzie zawsze doskonale komponowało się z telefonem i nie przyćmi jego oryginalnego wyglądu. Drobnym minusem może być fakt, że jeśli obudowa jest uszkodzona, z bardzo bliskiej odległości będzie to nieco widoczne.

SPIGEN LIQUID CRYSTAL LG Q6 GLITTER QUARTZ RECENZJA 2

TA JAKOŚĆ, TA TRWAŁOŚĆ!

Zapewne znacie to uczucie, kiedy kupujecie etui w teorii przeznaczone do Waszego modelu telefonu, a przychodzi produkt nieco ustandaryzowany, przez co klawisze funkcyjne nie wystają całkowicie z obudowy, a szkiełko z aparatu nadal się rysuje? Otóż ten problem znam i ja. Nigdy bym nie pomyślała, że etui niepochodzące od marki LG będzie tak idealnie skrojone! Siedzi bardzo ciasno, nie odgina się, wszystkie klawisze wystają tak samo jak bez obudowy… No i case jest na tyle gruby, że szkiełko od aparatu nie ma prawa się zabrudzić i zarysować.

Mam ogromną nadzieję, że zbliżenia oddają jakość wyrobu. Jeśli nie, zapraszam Was w Piątek na vloga, w którym zobaczycie etui z bliska.

SPIGEN LIQUID CRYSTAL LG Q6 GLITTER QUARTZ RECENZJA 3

GDZIE KUPIĆ?

Ja swój egzemplarz otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem www.4gsm.pl, i to właśnie tam będę rekomendowała Wam zakup. Powodów, dla których właśnie tam jest kilka:

    • bardzo uprzejma obsługa, odpowiadają na wszystkie pytania i doradzają wybór konkretnych modeli pod typ telefonu. Sama miałam ogromny problem z tym, który model wybrać i otrzymałam wiele wskazówek, dzięki którym wybór stał się bardzo prosty. Być może dla części z Was kontakt ze sprzedawcą nie jest czymś ważnym, ale pomyślcie sobie, że kiedyś możecie stać przed wyborem kupna czegoś droższego, na czym już nie znacie się tak dobrze. Otwarty i profesjonalny sprzedawca to coś, czego wciąż za mało na naszym rynku.
    • atrakcyjna cena, tego się przyznam Wam szczerze nie spodziewałam. Przebitki cenowe gadżetów marki Spigen jest ogromna. Sprawdźcie sami – wpiszcie w google dokładny model i porównajcie. Po prostu apeluję do Was o rozsądne zakupy.
    • bezpieczeństwo, to kolejna ważna cecha. Kupując w sklepie, kupisz po prostu oryginalny produkt. Solidnie zapakowany, z terminową dostawą, na jasnych zasadach.
    • duży wybór, czyli dla każdego znajdzie się coś dobrego. Tylko czasu żebyśmy miały tyle ile chcemy, to buszowanie po zawartości sklepu byłoby przyjemnością. Jeśli czasu nie macie, polecam filtry.

 

SPIGEN LIQUID CRYSTAL LG Q6 GLITTER QUARTZ RECENZJA 4