ORGANIZACJA, HACKI

IZIGSM ETUI, CASE, OBUDOWA I EKRANY ZABEZPIECZAJĄCE

Case, etui, obudowa… Różnie nazywamy ten gadżet, a i różne są jego formy. Niemniej jednak to właśnie one zrobiły w tym miesiącu małe zamieszanie wokół mojego bardzo potrzebnego LG Q6.

Jako ambasadorka sklepu mogłam wybrać coś, co podrasuje wygląd mojego telefonu. Znacie mnie, jestem osobą dość praktyczną, i chociaż lubię modę i trendy, lubię kiedy dana rzecz jest też użyteczna. Właśnie dlatego spośród wszystkich etui i case’ów wybrałam przede wszystkim pokrowiec Flip View z okienkiem i klapką w kolorze złotym. Kolor to czysta fantazja (chciałam aby etui zwracało na siebie uwagę), jednak sam model był naprawdę dobrze przemyślany.

ETUI – KOLOR NA CZASIE I WIELOFUNKCYJNE ZASTOSOWANIE

Moje etui otwierane jest poziomo i zawiera podgląd na najważniejsze informacje wyświetlanie na ekranie telefonu. To dla mnie naprawdę ważne, wystarczy, że zerkam przez szybkę i już wiem czy ktoś próbował się ze mną skontaktować. Szybka jest rozwiązaniem genialnym, bo choć wiele tego rodzaju pokrowców dobrze chroni telefon, za każdym razem trzeba bawić się w otwieranie, a to bywa męczące. Okienko pełni wyłącznie funkcję podglądu, nie można za jego pomocą sterować telefonem. Myślę, że to, co powinno być dla Was ważne, to fakt, że gadżet nie ogranicza dostępu do przycisków oraz aparatu fotograficznego. Jest to etui dedykowane do mojego modelu, a dostępnych na stronie wariantów modeli jest wiele. Etui zamykane jest na magnes.

GUMOWY CASE

Gumowy case to opcja dla wszystkich, którzy lubią zmieniać obudowy jak rękawiczki. Wybierać można spośród dziesiątek wzorów i kolorów, a jakość wykonania jest bardzo dobra. Tego rodzaju obudowami doskonale można oddać nasz nastrój, albo samemu się motywować! Gadżet jest też niezwykle atrakcyjny jeśli chodzi o robienie ładnych zdjęć na bloga czy Instagram.

A MOŻE SZKŁO?

Dodatkowo mam tutaj też coś, co może Was zainteresować – szkło ochronne. Niestety wciąż niewiele modeli jest wyposażona w gorilla glass, a więc wypadałoby o nasz ekran zadbać. Ja nie zadbałam o to od początku, ale to nic straconego. Nawet jeśli macie już drobną rysę, to i tak warto takie szkło wykorzystać. Zdecydowanie lepiej mieć jedną rysę i bezpieczny telefon, niż ryzykować, że z naszym ekranem stanie się coś gorszego. Szkło przychodzi w bardzo estetycznym opakowaniu i jest proste w montażu. Ze swojej strony naprawdę polecam!

Pamiętajcie, że z hasłem 451245 możecie mieć wszystko w sklepie aż 15% taniej (kod wielorazowego użytku).