ORGANIZACJA, HACKI

NAJLEPSZE SŁUCHAWKI GAMINGOWE JAKIE MIAŁAM! | REBELTEC HURRICANE 7,1

Każdy, kto dużo pracuje przy komputerze ten wie, jak ważne są solidne słuchawki. Niejednokrotnie potrzebujemy się całkowicie odciąć od otoczenia i popracować w skupieniu, lub od czasu do czasu zrelaksować przy ulubionej muzyce. Wiele lat doświadczenia nauczyło mnie, że słuchawki gamingowe to najlepszy wybór.

Słuchawki dla graczy charakteryzują się wysokiej jakości dźwiękiem przestrzennym, który w przypadku montażu filmów (a co za tym idzie obróbki audio) pełni kluczową rolę.

REBELTEC HURRICANE 7,1 opinia

Mój wybór po konsultacjach z Patrykiem padł na markę REBELTEC, dostępną w sklepie IZI GSM. W sieci zbiera niemal same pozytywne opinie więc spośród dostępnych wówczas modeli wybrałam HURRICANE 7.1. To, co wyróżnia ten konkretny egzemplarz to przede wszystkim ich wygląd: kolor, pałąk ze stali szczotkowanej i podświetlenie w kolorze niebieskim. Dodatkowo bardzo fajnym bajerem są wibracje uruchamiane dotykowo. Słuchawki posiadają neodymowe magnesy w głośnikach, długi dwumetrowy kabel i złącze USB.

A, no i jak na słuchawki dla graczy przystało, mają też mikrofon. Dzięki temu mogę nagrywać podkłady do filmów w naprawdę fajnej jakości bez zbędnego szumu!

Dla bardziej wtajemniczonych w temat podaję także dodatkowe parametry techniczne:

  • Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
  • Impedacja: 32 Ω ±5% (przy 1kHz)
  • Czułość: 115±3dB (przy 1kHz, 1V/PA)
  • Moc : 45mW
  • Kabel w tekstylnym oplocie
  • Średnica głośnika: 50mm
  • Waga : 358g
  • Mikrofon: pasmo przenoszenia: 100Hz-10kHz, rozmiar 6,0 x 5,0mm, redukcja szumów
  • Rozmiar słuchawek: 22 x 18 x 10cm
  • Rozmiar opakowania: 23,3 x 18,5 x 11,0 cm

REBELTEC HURRICANE 7,1 jakość

Jak spisują się słuchawki po ponad miesiącu użytkowania? 

Muszę powiedzieć, że jestem ogromnie zaskoczona. Kiedy otrzymałam paczkę i zobaczyłam jak dobrze są wykonane, bałam się, że w parze ze świetnym designem pójdzie średnia jakość dźwięku. Nic bardziej mylnego!

Przede wszystkim słuchawki działają bez zarzutów nawet na maksymalnej głośności, czego nie można powiedzieć nawet o niektórych słuchawkach z dużo wyższej półki cenowej. Dla osób, które nie lubią bardzo, baaardzo wyraźnych basów mam super wiadomość – wyłączenie wibracji znacznie je obniża, dzięki czemu dźwięk jest czysty a bas stonowany do bardzo przyjemnego poziomu. Słuchawki świetnie leżą na uszach, są wygodne i stabilne. Nawet jeśli montuję dla Was filmy po 2-3h bez przerwy, moje uszy nie bolą i nie są przemęczone. Nie boli mnie także głowa!

Moim zdaniem najlepszą rekomendacją dla tych słuchawek jest fakt, że po prostu regularnie po nie sięgam. Dodatkowo Patryk dość często wykorzystuje je do gry na konsoli i też jest bardzo zadowolony więc ten konkretny model sprawdzi się nie tylko dla graczy, ale też przeciętnego użytkownika komputera i fanów słuchania muzyki w naprawdę solidnej jakości.

 

 

Pamiętajcie, że z hasłem 451245 możecie mieć wszystko w sklepie aż 15% taniej (kod wielorazowego użytku).