ORGANIZACJA, HACKI

NAJLEPSZY ORGANIZER DLA MŁODEJ MAMY!

Poszukiwania organizera idealnego dla młodej mamy zajęło mi kilka dobrych dni. Niestety skończyło się to fiaskiem, nic mi się nie podobało. A to format nie taki, a to układ niewłaściwy, a to brak miejsca na ważne notatki, a to cena… W końcu postanowiłam, że stworzę swój autorski organizer, który w pełni dopasuję do moich potrzeb.

Zaprojektowanie organizera to nie taka prosta sprawa! Musiałam wszystko dokładnie poukładać sobie nie tylko w głowie, ale i na pustych kartkach. Co chcę monitorować, w jakich odstępach czasowych, jak ma wyglądać układ, jakie stworzyć listy, co jest zbędne, a bez czego nie mogę się obejść. Cała koncepcja wraz z wykonaniem zabrała mi kilka dni, dlatego pomyślałam, że skoro zajęło mi to tak wiele pracy i włożyłam w to całe swoje serce to podzielę się z Wami efektami i część z Was zainspiruję do chociaż częściowego odtworzenia.


Dobry organizer to taki, w którym wszystko ma swoje miejsce i niczego byś nie dodała


Efekty mojej pracy postanowiłam pokazać Wam w materiale video, taką formę zdecydowanie lepiej się odbiera. Film znajdziecie tutaj! Jeżeli chciałybyście zobaczyć poszczególne składowe w zdjęciach, z miłą chęcią przygotuję serię postów z opisem konkretnych kolekcji i układów dziennika. No właśnie, nie powiedziałam o najważniejszym – organizer opiera się na mocno zmodyfikowanej koncepcji bullet journala. Zakochałam się w tej metodzie organizacji, i chociaż wymaga od nas pewnych poświęceń, jesteśmy przy niej w stanie zmienić się z kompletnego bałaganiarza w perfekcyjną Panią domu. I to nie żarty! Wiem, że nie każdy ma czas aby projektować strony samodzielnie, dlatego planuję podczas urlopu macierzyńskiego tworzyć dla Was arkusze do wydruku. Dajcie znać, czy chciałybyście z czegoś takiego korzystać.

Mam nadzieję, że znajdziecie w moim organizerze wszystko to, czego brakowało Wam gdzieś indziej i zdecydujecie się trochę zainspirować. Jeśli tak, oznaczcie mnie na Instagramie – będzie mi bardzo, bardzo miło!


Przeczytaj także:

➥ http://spodobcasa.pl/organizacja-bloga-w-bullet-journal-miesieczne-planowanie-postow/
➥ http://spodobcasa.pl/zaplanuj-ze-mna-sierpien-w-bullet-journal/
➥ http://spodobcasa.pl/10-rzeczy-ktore-musisz-zrobic-przed-rozpoczeciem-pracy/