ORGANIZACJA, HACKI

NIEZBĘDNIK BLOGERA I FANA INTERNETU – POWER BANK HOCO MIGE

Lubię technologię i gadżety, które ułatwiają mi życie. Jednym z niezbędników blogera i osób często korzystających z urządzeń wymagających ładowania jest oczywiście POWER BANK. Dzisiaj słów kilka o modelu, który skradł moje serce i zadowolił w 100%.

Power Bank HOCO Mige 20000 mAh

CO TO TAKIEGO POWER BANK?

Od razu zaznaczam, że nie jest to mój pierwszy power bank, a któryś z kolei więc dokładnie wiem co w trawie piszczy. Jeśli niekoniecznie znacie się na tego rodzaju urządzeniach, podpowiem, że ważny jest wskaźnik miliamperogodzin, który określa nam wydajność/pojemność baterii (im wyższa wartość mAh baterii, tym dłużej urządzenie będzie działać na jednym ładowaniu). Poza tym liczy się także jakość wykonania, system gwarancji oraz opcje dodatkowe czyli po prostu bajery.

CO MOŻNA NAŁADOWAĆ PRZY POMOCY POWER BANKA?

Dobra wiadomość jest taka, że power bankiem można naładować niemal każde urządzenie elektroniczne: smartfony, tablety, laptopy, aparaty cyfrowe, nawigacje samochodowe, kamery samochodowe i wiele innych. W zasadzie jedynym ograniczeniem dla tego gadżetu jest natężenie prądu wyjściowego power banka, podane przez producenta w amperach [A].

Power Bank HOCO Mige 20000 mAh 2

Power Bank HOCO Mige 20000 mAh 5

POWER BANK HOCO MIGE – INFORMACJE PODSTAWOWE

Power Bank HOCO MIGE możecie zakupić na stronie iziGSM. W standardowej cenie przyszłoby Wam za niego zapłacić 109,79 zł, jednak z hasłem 451245 możecie mieć go 15% taniej (kod wielorazowego użytku).

Pierwsze na co należy zwrócić uwagę to duża pojemność. Wybrany przeze mnie model ma aż 20 000 mAh, co jest gwarancją odpowiedniego zapasu energii w wielu sytuacjach. Oprócz tego niemal od razu zwróciłam uwagę na design –teksturę włókna węglowego i naprawdę elegancki styl. Może i takie urządzenie nie musi być najpiękniejsze, ale jeśli może być to dlaczego by nie? Poza tym jeśli planujecie akurat kogoś obdarować praktycznym prezentem, myślę, że wygląd również ma znaczenie. Ważnym jak dla mnie elementem jest sam materiał wykonania. W tym wypadku model został wyposażony w ognioodporne tworzywa ABS + PC, które powszechnie uznawane są jako odporne na zużycie i trwałe. Nie mogłabym nie wspomnieć o jednej z największych zalet urządzenia, czyli cyfrowego wyświetlacza LED, stale pokazującego poziom naładowania power banka. Kolejną olbrzymią zaletą jest podwójny port USB, który umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie! Prąd wyjściowy urządzenia wynosi 2.1A, dzięki czemu prędkość ładowania jest szybsza. Ostatni bajer to latarka LED, naprawdę pomocna w wielu sytuacjach.

Power Bank HOCO Mige 20000 mAh 3

Power Bank HOCO Mige 20000 mAh 4

POWER BANK HOCO MIGE – MOJA RECENZJA

Odkąd mamy w domu to urządzenie, korzystamy z niego niemal codziennie. Jeśli nie ja, to Patryk. Bardzo często podkrada mi power banka kiedy jedzie na nocną zmianę do pracy i potrzebuje być w stałym kontakcie. Urządzenie dzięki dużej pojemności świetnie sprawdza się także na trasie do ładowania nawigacji lub kamery samochodowej (jeden z naszych samochodów nie posiada zapalniczki). Rzeczywiście ładowanie sprzętów jest szybkie, a wskaźnik naładowania to jeden z najfajniejszych bajerów – myślę, że doskonale znacie ten ból, kiedy zastanawiacie się ile mocy Wam jeszcze pozostało! Nie ukrywam, że podoba mi się także sam wygląd, jest naprawdę świetny – na prezent wręcz idealny.

Myślę, że taki power bank to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Chociażby profilaktycznie.