O MNIE

JAK POGODZIĆ ROLĘ MATKI, ŻONY, PANI DOMU I NADAL CZUĆ SIĘ PIĘKNIE I KOBIECO? TO PROSTE, ZOSTAŃ Z BLOGIEM SPODOBCASA NA DŁUŻEJ!

Cześć! Mam na imię Malwina i witam Cię na blogu SPODOBCASA!

Jeżeli szukasz miejsca, w którym dowiesz się jak się malować i dbać o swoje ciało, szukasz porad na temat ciąży i macierzyństwa lub interesuje Cię skuteczna organizacja, to dobrze trafiłaś. Oprócz tego wszystkiego, na blogu przewija się również tematyka lifestyle’owa oraz wskazówki dla blogujących.

SPODOBCASA to blog wyłącznie z rzetelnymi recenzjami, kompleksowymi informacjami oraz praktycznymi wskazówkami – tutaj nie ma miejsca na półśrodki, cenię sobie najwyższą jakość i sprawdzone rozwiązania.

NIE ZAWSZE JEST ŁATWO ALE NIE MA RZEZY NIEMOŻLIWYCH – WYSTARCZY SERCE I ODROBINA CHĘCI

Doskonale wiem jak trudno jest pogodzić wiele ról jednocześnie przy zachowaniu swojej kobiecości. Nadmiar obowiązków w pracy i domu, sporadyczne (lub niekoniecznie) kłopoty oraz panująca zewsząd wizja kobiety idealnej potrafią przygnieść niemal doszczętnie. Udowodnię Ci, że po pierwsze nie ma ludzi idealnych, a każda z nas jest piękna, a po drugie, że możesz ogarnąć wszystko na raz i nadal cieszyć się swoim widokiem w lustrze czując, że jesteś nie tylko zadbana z zewnątrz, ale i wartościowa od środka.

Najważniejsze to być dobrym człowiekiem.