O MNIE

JAK POGODZIĆ ROLĘ MATKI, ŻONY, PANI DOMU I NADAL CZUĆ SIĘ PIĘKNIE I KOBIECO?
TO PROSTE, ZOSTAŃ Z BLOGIEM SPODOBCASA NA DŁUŻEJ!

Cześć! Mam na imię Malwina i witam Cię na blogu SPODOBCASA!

Jeżeli szukasz miejsca, w którym dowiesz się jak się malować i dbać o swoje ciało, szukasz porad na temat ciąży i macierzyństwa lub interesuje Cię skuteczna organizacja, to dobrze trafiłaś. Oprócz tego wszystkiego, na blogu przewija się również tematyka lifestyle’owa oraz wskazówki dla blogujących.

SPODOBCASA to blog wyłącznie z rzetelnymi recenzjami, kompleksowymi informacjami oraz praktycznymi wskazówkami – tutaj nie ma miejsca na półśrodki, cenię sobie jakość i sprawdzone rozwiązania.

Doskonale wiem jak trudno jest pogodzić wiele ról jednocześnie przy zachowaniu swojej kobiecości. Nadmiar obowiązków w pracy i domu, sporadyczne (lub niekoniecznie) kłopoty oraz panująca zewsząd wizja kobiety idealnej potrafią przygnieść niemal doszczętnie. Udowodnię Ci, że po pierwsze nie ma ludzi idealnych, a każda z nas jest piękna, a po drugie, że możesz ogarnąć wszystko na raz i nadal cieszyć się swoim widokiem w lustrze czując, że jesteś nie tylko zadbana z zewnątrz, ale i wartościowa od środka. Najważniejsze to być dobrym człowiekiem.

Poza blogiem prowadzę kanał Optymalistka, na którym znajdziesz ponad 300 wartościowych materiałów video o tematyce typowo kobiecej, a także vlogi z których dowiesz się o mnie zdecydowanie więcej. Prowadzę także swój profil na Instagramie i Facebooku.

KIM JESTEM?

Z wykształcenia jestem magistrem analityki, z zamiłowania przede wszystkim mamą, partnerką i influencerką.
Jestem też kobietą typową i nigdy o tym nie zapominam.

Uwielbiam makijaż, kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i modę. Najlepiej spędzam czas i relaksuję się w gronie tych, których kocham – możemy po prostu oglądać film, grać w karty czy iść na spacer. Nieważne co bym z nimi nie robiła, wtedy jestem spełniona. Jestem też ogromnym przytulasem, mogłabym być miziana dniami i nocami. Moja praca nauczyła mnie chłodnej kalkulacji oraz umiejętności wyłapywania związków tam, gdzie nikt inny nie potrafił się ich doszukać. Ma to swoje ogromne zalety, jednak na co dzień (zwłaszcza w relacjach międzyludzkich) bywa uciążliwe. Wierzę, że w życiu chodzi o coś więcej niż dobrze płatne stanowisko, uznanie wśród znajomych i zera na koncie.

Jako blogerka stawiam przede wszystkim na jakośćprawdę. Nie wyobrażam sobie polecić Wam czegoś, czego używam od tygodnia, czegoś co nie skradło mojego serca, czegoś co naprawdę by mi nie pomogło. Bywam często krytyczna, dlatego w moich materiałach nie brakuje informacji o wadach produktów, nawet wśród tych, których używam na co dzień. Staram się rozwijać każdego dnia, pisanie tekstów i nagrywanie filmów to już nieodłączna część mnie – nie wyobrażam sobie zniknąć z sieci, przestać nagrywać. Uwielbiam to. Cenię sobie również Wasze wsparcie, jestem tu gdzie jestem dzięki Wam i dla Was. Czerpię od moich widzów i obserwatorów wiele pozytywnej energii. Niejednokrotnie korzystam z Waszych poleceń i rad. Cieszę się, że nasza relacja działa dwukierunkowo. Dziękuję.


Jeśli chcesz ze mną się skontaktować, napisz: malwibak@gmail.com.
Zajrzyj też do zakładki współpraca!