ORGANIZACJA, HACKI

ORGANIZACJA ŚLUBU POD NAMIOTEM IMPREZOWYM

Do mojego ślubu coraz bliżej, dlatego powoli rozpatruję swoje opcje związane z przyjęciem dla najbliższych. Jeszcze do niedawna zapewne nie zwróciłabym uwagi na namioty imprezowe, ale jako młoda mama rozważam opcje, przy których moje maleństwo będzie mogło miło spędzić czas.


MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA CZYNI IMPREZĘ JEDYNĄ W SWOIM RODZAJU


Impreza w plenerze ma wyjątkowy klimat – z reguły goście nie czują się tak spięci, można też pozwolić sobie na więcej atrakcji, no i świeża natura… Czy może być coś przyjemniejszego? Przede wszystkim zacznijmy od tego, że w moim przekonaniu ślub i wesele to czas, który spędza się w gronie bliskich nam osób, a więc ich komfort również jest dla nas bardzo istotny. Świeże powietrze sprzyja dobrej zabawie, zwłaszcza jeśli wśród gości znajdzie się kilka dzieci – przygotowanie dla nich zabaw to pestka w porównaniu do wyszukanych sal balowych.

Przy organizacji imprezy na zewnątrz musimy wziąć pod uwagę lokalizację – miejsce powinno być ładne, wszechstronne, gdzieś na uboczu (poza harmiderem życia codziennego) i co ważne – z solidnym podłożem! Oczywiście poza namiotem należy zorganizować także miejsca do siedzenia, parkiet, catering i obsługę oraz dekoracje. Przyda się także animator dla najmniejszych gości weselnych.

Trudno się nie zgodzić, że poza samym wyborem miejsca najważniejszy jest namiot. Jaki wybrać, gdzie kupić, czy można zaprojektować go samodzielnie? Otóż można i właśnie to uczyni nasz wieczór wyjątkowym, bo dokładnie takim jaki sobie wymarzyliśmy. DAS COMPANY specjalizuje się w ekspresowej produkcji między innymi właśnie namiotów imprezowych. Dlaczego to właśnie na nich warto zwrócić uwagę? Ponieważ oferują wiele różnych konfiguracji, szybki czas realizacji no i względem innych marek, którym się przyglądałam są dość konkurencyjni cenowo!

Jak wygląda projektowanie takiego namiotu? Po wybraniu kreatora jesteście poproszeni o podanie interesujących Was wymiarów – szerokość, długość oraz wysokość (w metrach). Kolejnym krokiem jest wybór konstrukcji – dostępnych jest na chwilę obecną aż siedem różnych opcji, w tym namioty zimowe! Możemy także poprosić o dach ognioodporny i wybrać ścianki (np. pełne, transparentne lub z oknami). Na koniec pozostaje nam jeszcze tylko wybór koloru i zamówienie. Namiot przychodzi kurierem i co ważne, można zamówić jako usługę dodatkową jego montaż, co znacznie ułatwia sprawę i odejmuje dodatkowych poszukiwań fachowców.

Czym udekorować namiot weselny? Na pewno ciekawym rozwiązaniem są tkaniny i lampiony – dodają one niepowtarzalnego uroku i romantycznego klimatu. Dla bardziej wymagających mogę zasugerować żyrandole, jednak to akurat zupełnie nie w moim klimacie. Nietuzinkowe girlandy ze zdjęciami młodej pary to dopiero coś! Właśnie wpadłam na ten pomysł i zdecydowanie będzie to jeden z elementów wystroju na moim własnym weselu. Fajnym akcentem będą także lampki, które idealnie oświetlą namiot nocą. Koniecznie ogrom kwiatów, bez nich wesele nie może wypalić!

Pamiętajcie, że niezależnie od wyboru charakteru i miejsca imprezy najważniejsi są ludzie i Wasze podejście do tego dnia. Liczy się ceremonia i przysięga. A impreza ma być fajnym początkiem nowego, miejmy nadzieję najpiękniejszego rozdziału w Waszym życiu.