FASHION

STYLIZACJA: JEANS WITH CAMEL TWIST

Chociaż jeans niejednokrotnie obroni się sam, warto mieć na niego własny pomysł! W tym sezonie upodobałam sobie camelowe dodatki, które podkręcają nie tylko sam charakter materiału, ale i zwyczajnie jego kolor. Dzisiejsza stylizacja jest wariacją na temat jeansowego total looku, który sprawdzi się niemal w każdej sytuacji.

Niebieski sweter zastąpił mi jeansową koszulę, w której moja sylwetka wygląda na bardziej masywną. Jeżeli Wasza figura też nie należy do najszczuplejszych lub czujecie, że jeans w górnej części jest dla Was zbyt ciężkim materiałem, z powodzeniem możecie wykorzystać lekkie sweterki wpasowujące się w odcień ulubionych spodni. Wbrew pozorom podstawą stylizacji nie jest sam jeans, a camelowe botki GEMRE, do których dobrałam ciągle modne kolczyki z piórami. Całość uzupełnia mała torebka, która, choć odcieniem nieco odbiega od reszty dodatków, pasuje mi tutaj idealnie.

Jako, że nie wszystkie elementy stroju są jeszcze do kupienia, poniżej znajdziecie listę rzeczy podobnych i pomocne kolaże. Mam nadzieję, że chociaż trochę przekonałam Was, że trendy z wybiegu można z powodzeniem przełożyć na nasze.

NA ZDJĘCIACH MAM NA SOBIE:

SWETER: MANGO, GOMA| JEANSY: TERRANOVA | BUTY: GEMRE (KLIK, KLIK) | TOREBKA: RINKO (KLIK, KLIK) | KOLCZYKI: NEFRYT (KLIK, KLIK)

 

 

 

 

 

 

STYLIZACJA JEANS_01

 

Sweter z MANGO został wyprzedany, dlatego podsyłam Wam bardzo podobne egzemplarze:

 

UBIERZ SIĘ PODOBNIE: