MAKIJAŻ

TRUSTED-COSMETICS | UCZ SIĘ, BAW I TESTUJ KOSMETYKI!

Kilka dni temu rozpoczęłam swoją przygodę z portalem Trusted Cosmetics. Jako, że jest to miejsce nie tylko dla blogerek ale przede wszystkim czytelniczek, które uwielbiają nowinki kosmetyczne, postanowiłam co nieco Wam o nim opowiedzieć. Kto wie, może i Ty zechcesz zostać aktywną użytkowniczką i zdobywać super zestawy kosmetyków do testowania?


MIEJSCE, W KTÓRYM POCZUJESZ SIĘ JAK U KOLEŻANKI


Zdecydowaną większość czytelniczek portalu z pewnością przykuła masa, ale to naprawdę masa recenzji kosmetycznych, które zostały napisane w ciekawy, a co ważne rzetelny sposób. Do tego dochodzą estetyczne zdjęcia! Czego chcieć więcej?

Trusted Cosmetics to jednak nie tylko dawka wiedzy o kosmetykach i gadżetach urodowych, to również ranking blogów firmowych (na które o dziwo czasami warto zajrzeć),  baza perfum, katalog firm, lista współpracujących blogerek oraz – co niezwykle mnie cieszy – beauty biznes poradnik!

Aby rozpocząć swoją przygodę wystarczy wejść na stronę i zacząć czytać. Nie znajdziecie tutaj panelu rejestracji i logowania, zmuszania nas do połączenia swojego konta z social mediami i tym podobnych, popularnych ostatnio praktyk. Cała idea serwisu polega na aktywności, na budowaniu fajnego miejsca, w którym gromadzą się osoby lubiące świat beauty. Moim zdaniem takie rozwiązanie jest naprawdę świetne. Wchodząc na stronę nie czujemy się atakowani, nie mamy żadnych obowiązków. Taka polityka zdecydowanie zachęca do sprawdzenia funkcjonalności i atrakcyjności portalu.

Możliwości testowania kosmetyków są dwie – aktywność oraz wzięcie udziału w konkursie/wyzwaniach. Aktywność użytkowniczek mierzy się ilością komentarzy, pomysłowością, propozycjami usprawnienia serwisu oraz przygotowanymi artykułami do publikacji. Oczywiście nie każdy ma czas i talent do tworzenia takich treści, dlatego często organizowane są konkursy z prostymi pytaniami aby możliwość przetestowania fajnego kosmetyku miał każdy. Listę wszystkich składowych rankingu czytelniczek portalu znajdziesz tutaj.

Obecnie trwa wyzwanie PIĘKNA PRZED ŚWIĘTAMI, jest to więc idealny moment do tego, aby przyłączyć się do zabawy i zgarnąć kosmetyczne perełki. To jak, przyłączysz się?