FASHION

WKRUK AKCESORIA POZAJUBILERSKIE | CO WARTO KUPIĆ?

Trwają wyprzedaże na całego, a wśród nich -65% na akcesoria pozajubilerskie WKRUK. Pomyślałam, że skoro szukam czegoś dla siebie, pokażę Wam co warto sobie tam upolować!

Zacznijmy od czegoś, co moim zdaniem będzie idealnym pomysłem na prezent, chociaż musi być naprawdę dobrze przemyślane. Mam na myśli oczywiście jedwabne chusty. Chyba każda kobieta chciałaby mieć chociaż jeden taki dodatek w swojej szafie, niestety standardowo za chustę w WKRKUK musimy zapłacić ponad 500 zł. Obecnie te, które są moim zdaniem najładniejsze i najbardziej uniwersalne można dorwać już za 249 zł, chociaż są i modele poniżej 200 zł. Wybierając chustę trzeba wziąć pod uwagę naszą obecną garderobę – jakie kolory w niej przeważają, do czego ewentualnie chciałybyśmy ją nosić i na jakie okazje. Warto wiedzieć, że chusty pochodzą na ogół z kolekcji limitowanych, dlatego będą dość unikatowe. Poniżej zamieszczam Wam te cztery, które moim zdaniem są godne uwagi.

Jako prezent zawsze sprawdza się szkatułka na biżuterię, chociaż nie wiem czy obecnie jest ona na wyprzedaży, czy umiejętnie ją tam umieszczono. Zaletą tego konkretnego modelu jest fakt, że wykonaną ją z ekoskóry i jest przyjazna do podróży, ponieważ zamyka się ją na zamek.

Dla mnie najbardziej interesującym działem w sekcji z wyprzedażą jest dział z portfelami. Mój obecny jest w opłakanym stanie i chciałabym w końcu sprawić sobie coś porządnego. W ofercie znajduje się kilka fasonów i wielkości w wielu kolorach, wykonanych ze skóry bydlęcej. Cena nie jest mała, ale moim zdaniem to jeden wydatek na wiele lat.

Oczywiście skoro portfel, to znajdzie się i torebka, a nawet pasek.

Moją ostatnią propozycją są naprawdę fajne cenowo okulary przeciwsłoneczne, mocno nawiązujące do aktualnych trendów. Niestety okulary nie posiadają polaryzacji, ale mają filtr UV i podane wszystkie niezbędne parametry aby można było zakupić je online.

Koniecznie dajcie znać, czy skusicie się na cokolwiek z działu wyprzedaży w tym roku!