ORGANIZACJA, HACKI

ZAPLANUJ ZE MNĄ SIERPIEŃ W BULLET JOURNAL

Sierpień – miesiąc dla jednych bardzo luźny, bo wakacyjny, dla innych bardzo napięty. U mnie będzie to czas pełen wyzwań! Sprawdź jak postanowiłam ułatwić sobie życie.


Sierpień to u mnie przede wszystkim funkcjonalność


Jako, że Sierpień to pierwszy miesiąc, który Wam pokazuję, skoncentrowałam się na tym, co najważniejsze. Doskonale wiecie, że uwielbiam zabawę w BuJo, jednak ten blog skierowany jest dla osób, które mają na głowie naprawdę wiele obowiązków, a mimo wszystko chciałyby mieć miejsce pozwalające się dobrze zorganizować. Ten wpis jest wyłącznie dopełnieniem filmu, w którym możecie zobaczyć cały mój projekt. Dla zainteresowanych: kliknijcie tutaj.

 

Chcę aby mimo wszystko mój Bullet Journal był kolorowy i ładny, jednak rezygnuję z projektów, które zajmują kilka godzin. Jak możecie zobaczyć, całkowicie zrezygnowałam ze strony powitalnej, koncentrując się na tym, aby mój widok miesięczny był wystarczająco atrakcyjny. Sierpień kojarzy mi się z wakacjami pełną parą, dlatego postawiłam na kolor turkusowy oraz małe obrazki nawiązujące do urlopu (najlepiej gdzieś w ciepłych krajach). Tematyka plaży i rafy koralowej napawa mnie optymizmem, chociaż na wakacje w tym sezonie się nie wybieram.

Widok miesięczny zajmuje mi dwie strony – po lewej mały kalendarz, lista celów, grafy z przychodami i wydatkami oraz habbit tracker. Prawa część to miejsce na najważniejsze wydarzenia w nadchodzącym miesiącu. Jak przystało na dobrą Panią domu, znalazłam miejsce dla całej rodziny. Całkiem z boku zafundowałam sobie jeszcze malutki tracker nastrojów. Bardzo prosty, to tylko bąbelki powietrza.

Kolejne dwie strony to miejsce na moją działalność dla Was. Lista publikacji, statystki oraz mały tracker na jakim etapie pracy właśnie jestem. Fajne narzędzie, możecie dopasować je do własnego zawodu.

A na koniec tygodniówka, dokładnie opisana w filmie.


Mam nadzieję, że znaleźliście tutaj chociaż trochę inspiracji! Jeśli tak, oznaczcie mnie na Instagramie 🙂 Pamiętajcie też aby pod filmem zostawić komentarz, w jakim stylu chcielibyście zobaczyć Wrzesień.